Produkto kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Lankstus Roller sprogimo mašinos

Lankstus Roller sprogimo mašinos iš liejinių pašalinti smėlio ir šerdys, patogiu būdu ir liejimas, Šratavimo gydymas, sumaišyti paviršiaus apdorojimo. Šratavimo mašiną iš kintama

Features

Lankstus Roller sprogimo mašinos iš liejinių pašalinti smėlio ir šerdys, patogiu būdu ir liejimas, Šratavimo gydymas, sumaišyti paviršiaus apdorojimo. Nušautas sprogdinimo mašina iš plūduriuojančius produktyvumas, išlaikyti aukšto lygio Šratavimo gydymo efektyvumą. Operacija ir multi kampas groove užtikrinti liejimo minkštas roll, užtikrinti, kad naudoti plieną nušautas energijos optimizavimo. Smėliavimo įranga lengvai kulka kartu su esamas gamybos linijas.

Maketo Šratavimo kameros kūno ir Šratavimo mašina buvo po 3D dinaminis išstūmimo kompiuterinis modeliavimas nustatyta, kad įgalinti sviediniai mesti tiksliai aprėpties ant ruošinio, taip pat mesti į ruošinio iš visomis kryptimis ruošinio paviršiaus sviedinys paviršiaus padengimo zonoje srautą.

Serijos modeliai yra naudotis didelės spartos sukimosi apie rotoriumi. Masyvo sviediniai mesti į vidų būgno nuolat everted ruošinio valymo ruošinį. Naudojamas visų rūšių liejimo, kaltiniai dirbiniai. Štampavimo dalys, pavasarį smėlio valymo, rūdžių šalinimo, nuosėdų šalinimas ir paviršiaus sukietėjimo. Ypač plonasienės ir 1.6 rebuffed darbo gali nemažinti šios serijos modelių žalą turi Išplėstinė dizainas, pagrįstą struktūrą, mažas energijos suvartojimas, didelio efektyvumo, lengva įdiegti ir išlaikyti.

Įranga vežantys įrenginio viršutinės angos multi kampas sūpynės lovoje, apie jo išilginę ašį, kaip 120 laipsnių mostas pirmyn ir atgal. Multi kampo forma užtikrina, kad stabili apyvarta liejimas. Šratavimo prietaisas yra išdėstyti yra liejimo viršų, siekiant užtikrinti, kad sprogimo srauto išstūmimo gali visų tiesioginių veiksmų buvo mesti liejimo. Kai į iškrovimo, įvairių kampas tekinimo lova atidarymo žemyn, išvalyti liejimo kraunamos į vibracinį latakai, tada automatiškai perkeltas atgal į pakrovimo vietą priimti mokestį. Serijos Shotblast valymo mašina turi šiuos privalumus:

1 sūpynės lova struktūrą, įveikti horizontalios būgno kortelę ir plieno Vikšriniai Šratavimo mašina dėl sąsajos.

2 hidraulinis Automatinis pakrovimo ir iškrovimo perteikimą vibracijos gali būti atliekami tuo pačiu metu, saugus ir patikimas, aukštos produktyvumą.

3. unikalus multi kampas lova kūno dizainas, galite padaryti ruošinio sūpynės lovos nuolat sukti, sudėtingą struktūrą mišrus liejimo įvairiomis galima valyti išmetimą.

5. mašina gali ne tik periodiškam, neprivalėdama švarus Vietovė vidutinės ir mažos partijos; dėl savo unikalios struktūros, jis gali lengvai integruota į nuolat gamybos linija.

Techniniai parametrai

Kambario atidarymo dydis (plotis * aukštis) mm 1000 x 300

Didžiausia valymo vnt ilgis (mm) 1000-10000

Konstrukcijos elemento maksimalus (plotis x aukštis) 800 x 250 mm

Rollgang ilgis (m) 8

Galia (kw) 2.2

Tarpai (mm) 600 ritinio

(A) 4 Šratavimo mašina skaičius

Bendra suma sprogdinimo (kg/min) 4 x 180

Bendra galia turbina (kw) 30

Kristaus žengimo į dangų 45t/h

Dulkių šalinimo ventiliatoriaus galia (kw) 7,5

Oro tūris (m3/h) 9900

Skaičius filtro kasetė (8)


Hot Tags: lankstus ritinio sprogimo mašina, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, naujausias, aukštos kokybės produktai
Susiję produktai
E-mail to us
Produkto kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MAŠINA INC.