Produkto kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Pridėtinių išlaidų geležinkelių sprogimo mašinos

Taikymo kontaktinio tinklo geležinkelių sprogimo mašinos: kontaktinio tinklo geležinkelių sprogimo mašinos daugiausia naudojamas valyti ir stiprinti paviršiaus plieno konstrukcijos dalių, lietinių detalių, aliuminio lydinio dalys ir kiti sp

Features

Pridėtinių išlaidų geležinkelių sprogimo mašinos taikymo:

Pridėtinių išlaidų geležinkelių sprogimo mašinos daugiausia naudojamas valyti ir stiprinti paviršiaus plieno konstrukcijos dalių, lietinių detalių, aliuminio lydinio dalių ir kitų atsarginių dalių.

Kablys kulka valymo mašina, yra plačiai naudojamas kalimo pramonės, kalimo mašinos, geležies ir plieno pramonė.

Kablys kulka valymo mašina, yra didelė ugnis sprogdinimo valymo įranga, daugiausia iš kambarių kulka srautinio valymo Šratavimo mašina Asamblėja, kėlimo mašinos, separatorius, Šratavimo mašina elektros sistemos ir kitų aksesuarų.

Ši pakabos kontaktinio tinklo geležinkelių sprogimo mašinos yra aukšto efficency Šratavimo mašina su ne duobę natūra.

Didelis vidinis valymo erdvės, kompaktine struktūra ir mokslo dizainas. Gali būti suprojektuoti ir pagaminti pagal užsakymą.

Specialus prašymas dėl ruošinio struktūrą. Gali būti naudojami įvairių rūšių ruošinių.

Plačiai naudojamas valymo ir stiprinimo silpnų arba netaisyklingos formos dalys, vidutinio dydžio arba didelė dalis, miršta dauguma dalių, smėlio pašalinimas ir išorės apdailos.

Gali būti įrengtas kaip perdirbimo linijos dalis.

Pridėtinių išlaidų geležinkelių sprogimo Machiness yra Standartinis modelis Šratavimo mašina, jos darbo skersmens cilindro 900 ir 1300 mm, aukštis nuo 1300 3500 mm. Standartiniai modeliai su mesti first7 mėnesių, maksimali keliamoji galia 10, 000 kg, ir gamybos efektyvumą, šis Šratavimo mašina yra gana didelis, lankstumo trukmė yra gana didelis ir puikiai tinka valymo stiprinimo įranga , ir lengva naudotis, ruošinio perdirbti tiesiog įkelti mašina, paspauskite mygtuką pradėti, ir per labai trumpą laiką (usually7 min.), užbaigti visą valymo procesą, pašalinus visus dulkių ir likutinis granulės, daugiausia taikomi įvairiausi paviršiaus apdorojimo didelių liejinių, kaltinių, suvirinimo dalys, terminio apdorojimo, įskaitant trapus ir netaisyklingos formos gabalai. Tinka multispecies, vidutinės ir mažos kiekius, liejiniai, kaltiniai dirbiniai ir suvirinimo dalis paviršiaus valymo arba sustiprinti, ypač dėl thinwalled pailgi touch paviršiaus valymo arba stiprinti labiau tinka. Ji yra pajėgi neapdorotos plieno paviršiaus nustatyti stiprus sprogimas, pašalinti paviršinių rūdžių ir suvirinimo šlako ir oksido baigti ir tokiu būdu gauti tam tikrų vienodą Metalinio blizgesio paviršių pašalinti streso ir pagerinti kokybę ir baigti plieno korozijos vykdymo.

700 * 1200MM 0 .5T180KG * 2
7,5 KG * 223KW900 * 1600MM 1 .0T240KG * 2
11,0 KG * 236KW1000 * 1850MM 1 .0T240KG * 2
11,0 KG * 239KWSuprojektuoti ir pagaminti pagal ruošinio size2.0T-20.0TAccording į projekto specifikacijos kulka protingą sumą artifactsShot dydį pagal galios ir komponentų sumą

Režimas
Dydžio valymo gabalasMax. Kėlimo aukštisViso sprogdinimo pajėgumųBendra galia
Q376D/S
KTHG-6
Q3710D/S
KTHG-10
QG3710D/S
KTHG-10F
Q3720/30/50/80
KTHG-20/30/50
Hot Tags: pridėtinių išlaidų geležinkelių sprogimo mašinos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, naujausias, aukštos kokybės produktai
Susiję produktai
E-mail to us
Produkto kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MAŠINA INC.