Produkto kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Robotas, griebtuvas

Robotas, griebtuvas

DM robotas sprogimo machineApplication DM robotas sprogimo mašina skirta automatiškai valyti variklio cilindro, cilindro dangtelis, įsiurbimo kolektoriuje, pavarų dėžė ir kitų sunkiai būti švarus liejiniai, gali būti naudojamas

Features

DM robotas sprogimo mašinos


Programa

DM robotas sprogimo mašina yra pritaikyta automatiškai valyti variklio cilindro, cilindro dangtelio, įsiurbimo kolektoriuje, pavarų dėžė ir kita sunku būti švarus liejiniai, gali būti naudojami laikantis pakaba sprogimo mašinos, vienas žalias valymo kitas detales valyti taip daryti įrangos efektyvumo ir sprogimo kokybei gerinti, sumažinti sprogimo metu, pasiekti liejimo švarus automatizmas.


Važiavimo režimą

DM robotas sprogimo mašinos yra suskirstyti į vieną ir dvigubo stočių, kai liejinių patekti į mašinos pakrovimo vietos mašina pradeda visiškai automatizmas sprogimo. Dvivietis stotis, robotas pakaba liejimo tada pasukti 180 ° tada liejimo pasiekia sprogdinimo zoną, liejimo pasukti automatiškai palei robotas ašies centro, ir taip pat išvalyti liejiniai pagal iš anksto nustatytą programą. Tada pasukite priešais 180°, įdėti išvalytą liejinių atgal į pakrovimo vietą, pradeda naują liejimo veikimà.


Įrangą funkcija

Pakrovimo ir iškrovimo visiškai automatiškai valdomi

Robotas specifinius nereikia nustatyti, gali pakaba visų rūšių dimensiją ir formą, liejinius ir valyti jas.

Aukšto lygio dizainas, vietos taupymo išdėstymą

Atitinka visus mašinos gali pasiekti visišką automatizmas.

Geriausius energijos ir kulka naudojimo, sumažinti nuostolius

Programuojamas robotas dizainas pasiekti išsamus valymo ant specialiai tam skirtose vietose.


Aukšto efektyvumo ir tikslumo sprogimo rato

Sprogimo rato yra žinomas dėl savo aukštos kokybės ir maksimalus energijos suvartojimas, turi didelį lankstumą, rato gali pasukti kita kryptimi, jos taikymas gali būti pratęstas iki maks laipsnio. Šūvio garsą galima reguliuoti valdymo skydelyje. Ugnis yra mechaniškai pasirengimo pagreitinti tada pastoviai srauto vežami į sprogimo rato, tokiu būdu užtikrina pavaros elektros variklio geriausias energijos panaudojimas. Didelio dilimo dalis medžiagos užtikrina ilgą gyvenimo trukmę sprogimo rato, unikalus dizainas leidžia dalių lengvai ir greitai pakeisti.

Hot Tags: Robotas griebtuvas, kulka valymo mašina, Kinijos kulka valymo mašina, kulka sprogdinimo mašina gamintojas, kulka sprogdinimo mašina tiekėjas, kulka valymo mašinų gamykla, naujausias, aukštos kokybės produktus
Susiję produktai
E-mail to us
Produkto kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MAŠINA INC.