Produkto kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Atsarginės dalys

Mūsų Shot sprogdinimo atsarginių dalių: mūsų kompanija gamina įvairių rūšių didelio efektyvumo sprogdinimo įrenginiai, mažai chromo, aukštos-chromas ir chromo ketaus įvairių, dauguma plieno, kaliojo ketaus, pilka c

Features

Mūsų kulka sprogdinimo atsarginių dalių:

Mūsų kompanija gamina įvairių rūšių didelio efektyvumo sprogdinimo įrenginiai, mažai chromo, aukštos-chromas ir chromo pilkojo ketaus ir lieto plieno įvairių, kaliojo ketaus, pilka ketaus ir kita kulka sprogdinimo atsarginių dalių.

Pagrindinės funkcijos Šratavimo atsarginių dalių:

Didelis dėvėti dalys aukštos chrome medžiaga ketaus plieno ir aštri. Mes galime taip pat pagal vartotojo reikalavimus, gaminti nestandartinius korozijos, šilumos atsparumo, atsparumo dilimui liejinių.

Kulka sprogdinimo atsarginės dalys sprogimo rato

1). ratų diskai (rinkinys 8 Nr.)

2). viršų dėvėti plok tė

3). pabaigos drabužiai platess

4). kontrolės narve

Mūsų pagrindiniai produktai:

Mūsų pagrindiniai produktai yra metalo apdirbimo staklės---Shot srautinio valymo mašinos, smėliavimo mašina, liejimo įranga, metalo drabužiai atsparūs dalys, aukšto slėgio išcentriniai ventiliatoriai, smėlio augalų, molding įranga, aplinkos apsaugos dulkių valymo įranga, ekonomiškai skaitmeninio valdymo mašinos, pažangių automobilių įranga ir greičiau.

Šratavimo mašinų atsarginės dalys

Mūsų įmonė galėtų teikti aukštos "Chrome" anti-trinčiai atsarginių dalių yra naudojami įvairių rūšių Šratavimo įrangos, įskaitant rato menčių, sparnuotė, sparnuotė byla, sparnuotės menčių, sparnuotė galva, apsaugos plokštės, pamušalas plokštės ir taip toliau. Atsarginės dalys dalys Šratavimo įranga periodiškai keičiami. Jie yra įdiegta kulka sprogdinimo mašinos ir kulka peening mašinos. Mums labai malonu suteikti atsarginių dalių kadrą sprogdinimo ir peening. Prašome leiskite mums turėti išsamią informaciją apie atsarginių dalių Šratavimo mašina, kuri jums reikalinga. Galime jus patikinti, dėl pastovaus kokybės, punktualus tiekimas ir technines paslaugas. Tuo tarpu, mūsų produktai yra eksportuojami į kai kuriose šalyse ir mes turime gerą reputaciją iš vidaus, tiek užsienyje.


Hot Tags: atsarginės dalys, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, naujausias, aukštos kokybės produktai
Susiję produktai
E-mail to us
Produkto kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MAŠINA INC.