Produkto kategorija
Call us on
+86 (532) 86851699
If you have any questions, please contact us
GO >>

Vielos gamybai per tipo sprogimo mašinos

1. taikymo ši mašina: šią fotografiją sprogdinimo mašina tinka pašalinti rūdis ir vielos strypai paviršių. Naudojant sprogimo rato / turbina, kuri gaminama iš pažangių technologijų mesti tarpusavyj

Features

1. taikymo šiame kompiuteryje:

Šis Šratavimo mašina tinka pašalinti rūdis ir vielos strypai paviršių.

Naudojant sprogimo rato / turbina, kuri gaminama iš pažangių technologijų mesti keturi akcijų šviesos hitu apskritimo greitai besikeičiančios vielos ir ji gali pašalinti dėl sluoksnį ir oksido, ir tokiu būdu gauti švarų metalo paviršiaus, metalo gaminių gamybos naudoti šią mašiną ir naudą yra šie:

Pašalinti rūdis ir oksido sluoksnio paviršiuje ir vielos.

Po sprogdinimo, vielos strypo paviršiaus pristato vienodą šiurkštumas, kuris padės padidinti ir aliuminio plakiruoti vario plakiruoti, apvalkalo vienodas niekada bus nukristi.

Pašalinti vidaus įtampa sukurtas vielos piešimo procese.

Didinti vielos paviršiaus atsparumas tempimui ir atsparumą streso korozijos krekingo, nuolatinis gyvenimas. Mašina yra geriausiai tinkami modeliai vielos paviršiaus oksido odos gydymas.


1) vieno vielos kulka sprogdinimo mašina:

Vielos lazdele Shot sprogdinimo mašina valyti Surface2) ritė WireShotBlastingMachine:

Vielos lazdele Šratavimo mašina valyti paviršius

2. mašina charakteristikas:

1. efektyvumas yra didelis, po sprogdinimo vielos paviršius yra švarus, rodo metalo spalvos.

2. sprogimo rato turi specialios formos peilis, koncentruotos sprogdinimo ir nuotraukos yra tankio ir pagerinti produktyvumą.

3. vielos yra išdėstyti pagal orientuota tarpus, kad ji galėtų kontroliuoti valomas vielos swing ir pasiekti valymo tikslas.

4. jis priima daugelis vidaus ir užsienio pažangiausias technologijas, techninis turinys funkciniams komponentams yra padidintas, kad mašina veikia mažos kaltės norma, išaugusį boot. Uždarymo poveikis yra gera, siekti išvalyti aplinkos indeksas aplinkos apsaugos reikalavimus.

Mes rekomenduojame jums tinkamiausią mašiną pagal ruošinį ir savo reikalavimą.

Tai specialus švarią plieno, vielos gamybai, raundo baras, baras shotblast valymo įrenginiai. Jis gali į pradinę būseną su galingą kulka, plieno paviršiaus atsikratyti rūdžių sluoksnis ant jos, suvirinimo šlako ir masto, gauti vienodą Metalinio blizgesio, siekiant pagerinti kokybę, apdaila, plieno ir korozijos poveikį. Ši mašina gali būti tiesiogiai remti šalto piešimo mašina šaltasis tempimas kokybei gerinti.

Vielos lazdele Shot smėliavimo mašinos yra sukurta pagal vartotojo reikalavimus ir naujos rūšies speciali įranga naudojama išvalyti specialaus plieno, vielos Šratavimo įranga. Yra pradinė būsena plieno paviršiaus sprogdinimo nustatyti stiprus, atsikratyti savo rūdžių sluoksnis, suvirinimo šlako ir masto, ir tokiu būdu gauti vienodą Metalinio blizgesio, siekiant pagerinti kokybę ir apdaila, plieno korozijos poveikį.

Šis serijos įrenginiai naudoja visi apsaugo ir ne duobę dizaino, ir yra disposited vielos strypai specialiosios paskirties pajėgų built-in rotoriumi vadovai, besidėvinčių dalių yra nedaug, pakeitimas yra paprastas greitai, gamybos efektyvumas yra labai aukštas.

Jis pristato net šiurkštumas vielos strypų paviršiaus po kulka sprogdinimo, kuris padidina yra aliuminio paketo vario, sukelia vokas net niekada fall off, pašalina intervalas streso, kuris vielos strypai kai piešimo procesas gamina, padidinti tempiamojo įtempio riba, taip pat kovos su streso korozijos dehiscence atlikti vielos strypai paviršiaus, gauna nuolatinę eksploatavimo laiką.

Techniniai parametrai Shot sprogdinimo mašina

modelisQXII40QXII24
Dimensijos vielos gamybai skirtų strypų5.5-40mm6-24mm
Greitis proceso10-120m/min20 ~ 150m/min
Kiekis rato44
Rato galia18.5kW22kw
Energijos suvartojimas100kW162.75kw
Kurio matmenų3440x1575x3630mm3200x1800x4500mm


Mes rekomenduojame jums tinkamiausią mašiną pagal ruošinį ir savo reikalavimą.

Mašina charakteristikos:
1Didelio efektyvumo ir energijos taupymo, automatika, taupyti darbo jėgos, ne atime perdirbimo
2O ne konditerijos pramonei, saugoti aplinką, mažiau investicijų.
3Išsaugoti kompaktišką struktūrą, užima erdvę, neturi pagrindo.
4Paprastos struktūros, patogi priežiūra.
5Nuovargis atsparumą, pašalinti vidaus įtampa.

Hot Tags: vielos gamybai per tipo sprogimo mašinos, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, naujausias, aukštos kokybės produktai
Susiję produktai
E-mail to us
Produkto kategorija
To learn more, please click into each category ...
QINGDAO KNNJOO MAŠINA INC.